Про прагнення стати музикантом, нехай навіть на любительському рівні, заявляє практично кожен, але тих, хто досягає поставленої мети, одиниці. Деякі навіть не доходять до магазину музичних інструментів, щоб купити гітару, саксофон, піаніно і т.д. Але і серед новоявлених власників клавішних, духових та ударних теж далеко не все освоюють необхідні навички. Чому так відбувається? Про найпоширеніші причини відмови від навчання нам розповіли експерти популярного магазину музичних інструментів в Києві https://colorsoundshop.com/

Топ-5 причин завершення занять музикою

Неможливо точно підрахувати, скільки українців кидають навчання, але це однозначно більше половини з тих, хто замовив з доставкою інструмент або зробив покупку офлайн. У більшості випадків вже після пари тижнів інтерес згасає, і барабан, саксофон або піаніно, на які були витрачені гроші, припадають пилом у шафі, віддаються або перепродуються. Найбільш частими причинами відмови, на думку представників музичного магазину ColorSound, є:

  1. Неправильна постановка цілей, наприклад, коли новачок, вперше беручи в руки смичок або сідаючи за піаніно, хоче за день навчитися виконувати складний твір.  
  2. Відсутність підтримки з боку сім’ї, друзів, вчителя. 
  3. Проблеми з інструментом. Нерідко з метою економії новачки не йдуть в магазин гітар і не купують сучасну модель від PRIMA, YAMAHA, SIGMA, CORT і т.д., а користуються чужим старим інструментом, який навряд чи зможе порадувати хорошим звучанням. Аналогічна ситуація і з іншими інструментами. До того ж, в Києві і в Україні не всі продавці пропонують якісний товар, тому покупці за чималу суму ризикують отримати підробку. Нарешті, піаніно, гармонь або скрипка можуть просто-напросто зламатися, і непрофесіонал цього не помітить, і засмутиться , що у нього не виходить нормально грати.
  4. Дефіцит часу на відпрацювання навичок. Займаючись 1 раз на місяць, навряд чи вийде досягти хороших результатів. Мінімум тренуватися потрібно 2-3 рази в тиждень.
  5. Побоювання помилитися і напруженість під час навчального процесу. Якщо людина боїться зробити неправильний рух, то задоволення від занять ніякого, і рано чи пізно він відкладе інструмент на дальню полицю, знайшовши більш приємний варіант проведення часу. Позбавтеся від страху помилок – і відразу помітите, як все почне виходити!

Незалежно від зробленого вибору, важливо звернутися в надійний магазин музичних інструментів в Києві або зробити замовлення з доставкою, – це дозволить не сумніватися в якості товару і сконцентруватися на навчанні.